Ošetření pleti

Pravidelností a správnou metodou lifting masáže docílíme u pleti zpevnění, zjemnění vrásek, uvolnění napětí mimických svalů a zlepšení metabolismu. Dále z pleti odstraňuje otoky, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Pravidelná masáž je nejlepší prevencí proti stárnutí pleti.

  • Úprava, barvení obočí a depilace horního rtu ZDARMA pro VIP klienty Sattva, jako součást všech hloubkových ošetření pleti.

OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ

     Eyes plus (lze využít pouze s ošetřením pleti)

Ošetření zaměřené na oční okolí s cílem okamžité úlevy od otoků a tmavých kruhů. Zklidněná, svěže vypadající pokožka okolo očí celou tvář omladí a rozzáří. V průběhu ošetření pleti je aplikován na oční okolí speciální regenerační plát a poté i speciální maska. Délka ošetření +15 min.

Cena ošetření 220 Kč.


OŠETŘENÍ PLETI 

     Business

Ošetření zaměřené pro vytížené ženy nebo muže s cílem dokonalého uvolnění. Ošetření obsahující povrchové čištění, dlouhá masáž pleti, krku, dekoltu a rukou, a finální krém dle typu a potřeb pleti. Délka ošetření 40 min.

Cena ošetření 480 Kč.

     Express

Vyrovnávací ošetření s cílem sjednocené, hydratované a rozzářené pleti. Ošetření obsahující povrchové čištění, peeling, zklidňující masku dle typu pleti a finální masáž krémem. Délka ošetření 50 min.

Cena ošetření 680 Kč.

PŘÍSTROJOVÉ, HLOUBKOVÉ OŠETŘENÍ PLETI …
… SE ZÁKLADNÍ MASÁŽÍ

     Collagen

Intenzivní ošetření pro zjemnění linií vrásek, díky spojení polypeptidů mořského kolagenu a elastinu. Ošetření obsahující povrchové čištění, nahřátí, čištění špachtlí, kolagenovou masku a finální masáž krémem. Délka ošetření 60 min.

Cena ošetření 980 Kč.

     Propolis

Ošetření vhodné pro klientky s citlivou pletí a rozšířenými cévkami (popraskané žilky) nebo pro pleť dehydratovanou. Ošetření obsahující povrchové čištění, čištění špachtlí, speciální krémovou masku a finální masáž krémem. Délka ošetření 70 min.

Cena ošetření 1280 Kč.


… S MASÁŽÍ DRAHÝMI KAMENY

     Vitamin C

Ošetření na barevné sjednocení a problémy nerovnoměrnou pigmentací a také pro okamžitou hydrataci a rozjasnění pleti. Ošetření obsahující povrchové čištění, nahřátí, peeling, čištění špachtlí, aplikaci séra s vitamínem C, jemná masáž kameny, krémovou masku dle typu pleti a finální masáž krémem. Délka ošetření 80 min.

Cena ošetření 1350 Kč.

     Regeneration

Ošetření pro poškozenou pleť s potřebou regenerace. Ošetření obsahující povrchové čištění, nahřátí, peeling, čištění špachtlí, aplikace dvou vybraných vyživujících sér na míru vaši pleti, jemná masáž kameny, regenerační masku a finální masáž krémem. Délka ošetření 80 min.

Cena ošetření 1550 Kč.


… S LIFTINGOVOU MASÁŽÍ

     Hyaluron hydra 2in1 (tvář+ruce)

Hydratační vyhlazující ošetření s dvojitou dávkou kyseliny hyaluronové pro všechny typy pleti a na redukci pigmentových skvrn. Ošetření obsahující povrchové čištění, nahřátí, peeling, čištění špachtlí, aplikaci silného aktivního koncentrátu na pleť i ruce, liftingová masáž, pudrovou masku, oční masku a finální krém. Délka ošetření 90 min.

Cena ošetření 1650 Kč.

     Exclusive 3in1 (tvář+krk+dekolt)

Výjimečné trojité liftingové ošetření pokožky tváře, krku a dekoltu povadlé pleti se ztrátou vitality a elasticity. Ošetření obsahující povrchové čištění, nahřátí, peeling, čištění špachtlí, speciální séra na pleť i dekolt, lifting masáž obličeje a dekoltu, alginátovou masku, oční masku a finální krém. Délka ošetření 90 min.

Cena ošetření 1850 Kč.


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.