Dárkový poukaz 

Rádi by jste potěšili svou přítelkyni, sestru, maminku, babičku anebo tchýni? 

Dárkový poukaz do kosmetického salonu vykouzlí každé ženě úsměv na rtech.


Snad každá dívka, žena, dáma se ráda nechává rozmazlovat na kosmetice. Avšak, kterou konkrétní proceduru vybrat? Vyřešte to šalamounsky pomocí otevřeného Voucheru, díky kterému si bude moci dopřát cokoli ze služeb v Beauty salonu Sattva.Podmínky pro uplatnění

V ceně

Dárkový poukaz na kosmetické ošetření dle zakoupené hodnoty. Voucher v zakoupené hodnotě na jakékoli služby nebo kosmetiku v salonu Sattva.

Termíny

Nutná rezervace telefonicky na tel. +420 725 159 022Při objednávání prosím uveďte, že se jedná o dárkový poukaz včetně kódu dárkového poukazu.

Omezení

Platnost je 6 měsíců od nákupu. V případě, že nevyčerpáte celou hodnotu voucheru, peníze se nevrací. Při překročení hodnoty voucheru doplatíte rozdíl na místě. Vouchery je možné v rámci 1 návštěvy sčítat.

Storno podmínky

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem Poukaz či Voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně ve lhůtě kratší než 24 hodin poukaz i voucher propadá v plné výši, dále nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě.


Beauty salon Sattva Olomouc

Radka Chlápková
+420 725 159 022
salon.sattva@gmail.cz

U Reálky 4, Olomouc, 779 00
"Studio HOT YOGA Olomouc"